Вибір павербанку – 6 порад, як обрати

Вибір павербанку – 6 порад, як обрати

Смартфони сьогодні надають безліч можливостей для спілкування, навчання, розваг та багатьох інших повсякденних застосувань. На жаль, потужні та вимогливі до ресурсів компоненти гаджетів не встигають за їхніми акумуляторами. Як наслідок, все більшої популярності набувають павербанки, які значно подовжують час інтенсивного використання телефонів.

У наш час такий пристрій, як павербанк, є незамінним, коли потрібно зарядити різноманітні гаджети. Зовнішній акумулятор стане в нагоді у будь-якому місці, де немає розетки, а не лише під час тривалих подорожей чи на відпочинку. З появою все більшої кількості розумних електронних гаджетів, зростає потреба в їх підзарядці. Адже заряджати тепер потрібно не тільки мобільний телефон – смарт-годинники, колонки, планшети та ноутбуки тепер у списку.

Більшість пристроїв мають короткий термін служби акумулятора, тому вони можуть розрядитися в найгірший момент. Будь-який сумісний пристрій можна зарядити за допомогою павербанку – портативного зарядного пристрою. В основному, для цього використовується USB-кабель. Далі акцентуємо увагу на 6-ти характеристиках, які треба враховувати при купівлі пауербанка.

Якість павербанка

Цей критерій є загальним для всіх електронних пристроїв. Якщо ви хочете, щоб ваш павербанк https://forum.spiato.com/profile/larhondapinedo прослужив довгі роки, обирайте модель:

  • з міцною конструкцією,

  • виготовлену з якісних компонентів.

На жаль, це ті параметри, про які важко судити з першого погляду при перегляді обладнання на полиці магазину або на сайті. З цієї причини варто стежити за думками інших користувачів, які вже мали можливість протестувати моделі павербанків, які вас цікавлять.

Якщо ви ставите питанням, який пристрій вибрати, можете також виходити з того, artsanactesting.co.uk що якісні пристрої поставляються на ринок відомими і перевіреними виробниками. Адже їхня репутація не з'явилася на порожньому місці. Саме тому не варто ризикувати, купуючи речі від анонімних брендів, адже вони швидко розчарують, і ви знову будете шукати нове обладнання. Експериментувати таким чином – марна трата часу і грошей.

Ємність акумулятора

Найважливішим критерієм, який необхідно враховувати під час вибору пауербанка, безсумнівно, є ємність акумуляторної батареї. Це значення визначає кількість електроенергії, яку може накопичити пристрій, і виражається в міліампер-годинах (мАг).

Що більша ємність батареї, то довше вона прослужить між заряджаннями. Але, перш ніж замовити повербанк, подумайте, чи дійсно вам потрібно так багато батарейної ємності. Цей параметр має бути адаптований до призначення powerbank, наприклад:

  • для подачі заряду на ноутбук, вам знадобиться модель з великою ємністю,

  • для зарядки час від часу смартфона або бездротових навушників, немає сенсу переплачувати за powerbank з ємністю 20000-30000 мАг.

Технології швидкого заряджання

Технологія швидкого заряджання поступово стає стандартом на ринку смартфонів. Однак, щоб скористатися цим технологічним нововведенням, недостатньо придбати відповідну модель мобільного пристрою. Вам все одно знадобиться відповідний зарядний пристрій або powerbank. Таким чином, цей аксесуар має бути сумісний з технологіями, доступними на ринку, відомими як:

  • Qualcomm Quick Charge 3.0,

  • Samsung Adaptive Fast Charge,

  • Huawei Super Charge,

  • Apple Fast Charge.

Зазвичай пауербенки працюють із кількома різними стандартами швидкої зарядки. При перевірці цього критерію варто звернути увагу на наявність функції Power Delivery, яка забезпечує максимально ефективне заряджання – навіть у разі ноутбуків або консолей.

Пам'ятайте, що технології швидкої зарядки вимагають відносно високої продуктивності. Прикладом тому служать останні моделі iPhone, яким потрібно не менше 18 Вт, https://www.paulorobazzi.com.br/%d0%b7%d0%b0%d1%87%d0%b5%d0%bc-%d0%bf%d0%be%d0%ba%d1%83%d0%bf%d0%b0%d1%82%d1%8c-%d0%bf%d0%Be%d1%80%d1%82%d0%b0%d1%82%d0%b8%d0%b2%d0%bd%d1%8b%d0%b5-%d0%b7%d0%b0%d1%80%d1%8f%d0%b4%d0%bd%d1%8b%d0%b5/ щоб зарядити до 50% батареї за 30 хвилин. Планшети або консолі можуть ефективно заряджатися при 27 Вт електроенергії, Https://Www.Globalhuntittraining.Com/ а ноутбуки – до 65 Вт.

Кількість і тип виходів

Є ще один критерій, пов'язаний із продуктивністю powerbank – це кількість USB-портів, якими він оснащений. Найпотужніші пауербанки зазвичай мають кілька виходів, amyyuan.ca через які подається електрика різної потужності. Якщо в powerbank 3 порти, то в перший роз'єм можна підключити смартфон, у другий – планшет, а у третій – портативну ігрову консоль Nintendo Switch.

Тип порту USB

Говорячи про USB-порти, варто звернути увагу на їхні типи. Якщо вам потрібен універсальний powerbank, який зможе ефективно заряджати як смартфони, так і планшети або фотоапарати, вам знадобляться різні порти USB.

До роз'єму USB Type-C можна підключати багато надпотужних мобільних пристроїв. Кабель із таким роз'ємом тепер також входить у комплекти iPhone. Однак кабелі від інших смартфонів, https://www.bellespatisserie.co.za/2022/12/27/%d0%b2%d0%b8%d0%b1%d1%96%d1%80-%d0%bf%d0%b0%d0%b2%d0%b5%d1%80%d0%b1%d0%b0%d0%bd%d0%ba%d1%83-6-%d0%bf%d0%be%d1%80%d0%b0%d0%b4-%d1%8f%d0%ba-%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%B0%d1%82%d0%b8/ як і раніше, використовують роз'єм USB-A, який можна підключити або до комп'ютера, або до настінного зарядного адаптера. І USB-C, і USB-A – дуже практичне рішення, institutbarkey.bf оскільки за необхідності ви легко можете придбати кабель з відповідним роз'ємом на іншій стороні.

Термін придатності

Як і всі вироби з літій-іонним або літій-полімерним акумулятором, пауербанки мають певний термін служби. Його індикатор показує кількість циклів зарядки. Виходячи з цього, ви можете судити про те, як довго пристрій служитиме вам.

Свого роду стандартом серед виробників є межа в 500 циклів, що означає 100% ефективність зберігання енергії протягом 15 місяців за умови щоденного використання. А оскільки powerbank використовується не щодня, він має зберігати свою повну ємність набагато довше.

Маса та габарити

Хоча це може бути не першим критерієм, який слід враховувати при здійсненні покупки, розмір і вага павербанка можуть мати значний вплив на комфорт використання. Особливо важливими вони виявляться для людей, які користуються ним у дорозі.

Занадто великий і важкий пристрій може ускладнити пакування ручної поклажі, але під час польоту або туристичної подорожі кожен дюйм і кожен кілограм мають значення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *