Цей продукт необхідно зберігати в холодильнику

Корисні властивості і протипоказання перги відомі людям з давніх часів. У чому ж полягають корисні властивості і протипоказання перги бджолиною? У чому ж полягають протипоказання перги? Корисні властивості меду з пергою і протипоказання необхідно вивчити перед тим, як застосувати продукт для профілактики або лікування. Перга містить в собі амінокислоти, вітаміни і ферменти, які мають біологічну цінність і антимікробні властивості. Всі ці жіночі відмовки в основному не мають реальних підстав. Сучасні противірусні засоби мають обмеження для вживання дітьми, тому пошук нових ефективних препаратів залишається актуальним. Щоденне вживання перги протягом 2-3 тижнів поповнить запас ретинолу в організмі людини на тривалий період, для подальшого його відновлення при дефіциті. Даний продукт бджільництва вважається найкращим засобом підвищення гемоглобіну, тому без його вживання не обійтися при анемії. Цей натуральний продукт багатий на амінокислоти, вітаміни (групи В, newmillennium.org.ls B1, B2, B3, wealthbuildersinstitute.icardnet.com B6, В9, Е, С, D, К), мінерали (калій, https://hochuvpolshu.com/bdzholi/protivopokazaniya-k-primeneniyu-pchelinoj-pergi.html магній, фосфор, залізо, йод, цинк), мінеральні солі і інші необхідні для здоров’я речовини. До складу перги входить безліч вітамінів: В, С, А, Р, Е, В1, В2, В6, D. Близько 4-7% перги становлять мінеральні солі, на органічні кислоти припадає 1-5%. Однією з основних особливостей цієї речовини можна назвати підвищений вміст вітаміну К, адже саме цей вітамін відіграє одну з головних ролей у процесі згортання крові.

У даного продукту безліч корисних властивостей. Якщо смак меду вам приємний, то вживайте бджолиний хліб у поєднанні з медом, комплекс корисних ефектів буде забезпечений на 100%. Деякі фахівці з лікувальною метою рекомендують приймати в день до 30 грамів бджолиного хліба! Серед мінусів відзначають те, що стільники руйнуються, як і кокони, що знижує термін придатності та кількість корисних речовин. В результаті цього процесу кількість білків і ліпідів зменшується, але зростає вміст молочної кислоти та вуглеводів. Змішайте невелику кількість молочка (близько 1 грама) з половиною склянки свіжого меду. Береться 4 склянки охолодженої кип’яченої води, додається близько 50 грамів перги бджолиної. Після цього, перед вживанням настій збовтують і випивають близько 50 мілілітрів (чверть склянки) вранці, перед вживанням їжі. Після цього шкіра стане еластичною, запалення зменшаться, а невеликі ранки затягнуться. Після прийому порошкоподібної перги бажано не їсти і не пити приблизно 30 хвилин, щоб дати час для засвоюваності. Для продуктивного лікування, призначається одну третю ложки порошкоподібної перги повільно розсмоктувати до повного розчинення, бажано натщесерце.

Рекомендоване дозування – від 14 до 21 мг в день, не запиваючи водою, а розсмоктуючи в роті і бажано на голодний шлунок. Так як перга є вітамінним біологічним продуктом у великій концентрації, при лікуванні варто строго дотримуватися дозування даного засобу. Відповідь на питання, як приймати пергу бджолину і як зберігати: строго за певною дозуванні, а зберігання в темному місці буде краще. При цьому важливо знати, як приймати пергу бджолину в гранулах. Щоб лікарський препарат на біологічній основі допоміг, необхідно знати, що систематичність і регулярність приймання – вже половина успіху. Важливо знати, що даний спосіб буде приносити плоди тільки в тому випадку, коли їм скористається не тільки женщиа, але й чоловік. Статеве життя після клімаксу у жінок благотворно позначається на кровообігу, покращує психологічний стан. Ферменти і необхідні дубильні речовини, в поєднанні з амінокислотами різного типу дозволяють боротися з неполадками в шлунково-кишковому тракті, благотворно впливають на стан видільної системи. Магній людське тіло використовує в регулюванні функціонування нервової системи, а залізо сприяє роботі кровоносної системи. Але від них доводиться довго чекати ефект – в наше тіло з штучно створених джерел надходить всього 10-15% мікроелементів від загальної маси.

Але такий вид містить великий відсоток воску. Але зовсім небагато людей, stump.itempuniversity.com коли-небудь чула про лікування пергою.Та що там лікування, більшість взагалі не знає що таке перга. З цією метою “бджолиний хліб” застосовують для лікування багатьох захворювань статевої системи: від еректильної дисфункції до безпліддя. Найчастіше можна зустріти згадки про лікування пергою бджолиною серцево-судинних захворювань. Десертна ложка такого зілля протягом місяця дозволить впоратися організму в період простудних захворювань. Крім того, перга дозволяє добре переносити пікові психічні та емоційні навантаження, сприяє підвищенню апетиту: доведено, що хворі з ознаками виснаження організму відновлюються швидше. Більш того, багато фахівців сходяться на думці, що регулярне споживання перги в деяких випадках дозволяє і зовсім уникнути операції. Виходячи з менструального циклу, рекомендується приймати 2 грами (близько 14 грамів) перги тричі на день. Неутомимая труженица пчела день и ночь она носит пыльцу от цветка к улью, обрабатывает ее при помощи особенного секрета, вырабатываемого слюнными железами, затем по-хозяйски укладывает в соты и запечатывает медом. В то время как аллергия на пчелиную пыльцу встречается часто, аллергия на пергу очень редко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *